Úvod

Výlovy produkčních rybníků v roce 2017
V měsíci říjnu a listopadu lovíme naše produkční rybníky v Majdaléně a v Třeboni. Termíny se dozvíte ZDE

Ing. Karel Koranda, místopředseda MO ČRS Třeboň

Další závody vozíčkářů
Dne 23.2.2017 se konaly další rybářské závody dětí se zdravotním znevýhodněním (vozíčkáři a děti s DMO), tentokrát opět na sportovním rybníku v Pstruhařství ČRS Kaplice a opět ve spolupráci se Země lidí o.p.s. A jako obvykle se závody skvěle povedly. Letošní závody zaštiťoval výbor Jihočeského územního svazu ČRS, kterému patří poděkování. Pracovníci Pstruhařství poskytli našim závodníkům i jejich doprovodu nadstandardní zázemí. Členové naší organizace dělali našim malým závodníkům odbornou podporu. Počasí nám přálo a závody měly opět velký úspěch. O jedinečnosti této v České republice ojedinělé akce svědčí i přítomnost České televize, která o naší natočila reportáž.

Ing. Karel Koranda, místopředseda MO ČRS Třeboň

Dětské rybářské závody na rybníku v Branné u Třeboně 27. května 2017 !

Dne 27.května se na rybníku v Branné u Třeboně uskuteční dětské rybářské závody. Propozice k těmto závodů si můžete stáhnout ZDE.

Výbor MO ČRS Třeboň

Historie stanov ČRS
Všechny milovníky historie potěší kapitola na těchto stránkách "Historie, záložka Stanovy". Zde si můžete stáhnout stanovy ČRS od roku 1951. Jedná se o velice zajímavé čtení a část obrazu naší staleté historie.

Výbor MO ČRS Třeboň

Výroční členská schůze je za námi
Dne 19.2.2017 se konala výroční členská schůze naší organizace za účasti celkem 108 členů dospělých členů naší organizace, což je 22% naší organizace. Schůze proběhla v poklidné atmosféře, diskuse byla poměrně obsáhlá, členům bylo na všechny dotazy členy výboru odpovězeno. Zprávu o hospodaření a usnesení výroční schůze si můžete přečíst na těchto našich stránkách v záložce "Výroční zprávy". Všem zůčastněným děkujeme a přejeme úspěšnou rybářskou sezónu.

Výbor MO ČRS Třeboň

© Karel Koranda jr. - 2008 | RS Nimue 1.0 | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid